Arrestohet 31-vjeçar i Evertonit, akuzohet për pedofili

Futbolli anglez është nën shok. Sipas mediave ishullore një lojtar i Evertonit është arrestuar me akuzën e pedofilisë.

Identiteti i lojtarit nuk është bërë ende i ditur megjithatë bëhet fjalë për një 31-vjeçar.

Klubi anglez e ka pezulluar menjëherë lojtarin deri në përfundimin e hetimeve ndaj tij.

Check Also

Hamilton triumfon para 140 mijë tifozëve në Angli, Leclerc “hap krahun” dy xhiro nga fundi

Lewis Hamilton ka triumfuan në Çmimin e Madh të Anglisë në Formula 1 përballë 140 …

Barella në radarët e Liverpool dhe Man.United, të gatshëm të ofrojnë deri në 70 milionë euro

Nicolò Barella ka shkëlqyer me paraqitjet për Italinë në EURO 2020. 24-vjecari, ka arritur të …

Messi gati rinovimin e kontratës me ulje rroge

Nuk kishte asnjë dyshim. Leo Messi dhe Barcelona janë bashkë edhe për plot 5 vite …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *