Valentina Leskaj humb bashkëshortin: Nuk ia doli dot me Covid-in

Ish-ministrja, Valentina Leskaj ka ndarë në rrjetet sociale lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të bashkëshortit të saj.

Leskaj thotë se bashkëshorti i saj nuk mundi t’i bënte dot ballë koronavirusit. Ajo njofton ceremonia mortore do të jetë private për shkak të situatës.

“Të dashur miq sot është një ditë shumë e vështirë për mua, dy djemtë e mi Arianin, Besnikun dhe familjet e tyre. Humbëm njeriun tonë të dashur, bashkëshortin e babain model, gjyshin e dashur që nuk ja doli dot me sëmundjen e Covidit.

Për shkak të situatës ceremonia do jetë private. Ju falenderojmë për mirëkuptimin”, shkruan Leskaj, në facebook.

Check Also

Rama sulmon Metën pas SMS-ve të Gonxhes me biznesmenin: Harrove të publikosh videon ku del vëllai i Monikës

Kryeministri Edi Rama ka sulmuar presidentin Ilir Meta, nga një takim me banorët e njësisë …

Basha me përfaqësues të trajnimit profesional të Gjermanisë: Nga 1 shtatori do mundësojmë 5 gjuhë të huaja online pa pagesë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar një takim online këtë paradite, me përfaqësues …

Zgjedhjet e 25 prillit/ Arian Çani: Rotacioni është pothuajse gati

Lidhur me qëndrimet e sotme të presidentit Meta, i cili është shmangur pyetjes nëse do …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *