“Shumë tensione në botë”, Meghan Markle nuk do të bëjë një “baby shower”

Meghan Markle nuk do të bëjë një “baby shower” për shtatzëninë e saj të dytë.

Sipas US Weekly, dukesha e Sussex nuk mendon se ky është momenti i duhur për një festë sepse ka shumë grindje dhe tensione dhe në botë.

“Ajo dhe Harry kanë qenë aq të përfshirë me çështje humanitare, dhe të ndiejnë se koha dhe burimet e tyre mund të përdoren për një qëllim më të mirë.

Sipas të njëjtave burime, 39-vjeçarja ka mbështetjen e miqve dhe të afërmve në këtë vendim.

Kujtojmë se për ardhjen në jetë të djalit të parë Archie, dukesha organizoi një baby shower në New York, me të ftuar si Amal Clooney dhe Serena Williams.

Check Also

Vaksina kineze, publikohet studimi në revistën e njohur amerikane

Pas Organizatës Botërore të Shëndetësisë, vijnë edhe studimet e para perëndimore të vaksinës kineze Sinopharm. …

Shembet rruga në Romë, fundosen dy makina të parkuara

Një gropë rreth gjashtë metra e thellë dhe dymbëdhjetë metra e gjerë u hap sot …

Urdhër arresti për Marilyn Manson

Policia e Nju Hempshire ka gati mandatin e arrestit për këngëtarin Marilyn Manson, në lidhje …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *