Papa Francesku humb ekuilibrin nga era e fortë dhe rrëzohet në shkallët e avionit (VIDEO)

Erërat e forta që po frynin sot në zonën e aeroportit “Eleftherios Venizelos”, kanë bërë që Papa Françesku të humbasë ekuilibrin dhe të rrëzohet, teksa po hipte në avion për t’u larguar nga Greqia.

Për fat të mirë ai duket se nuk u lëndua, pasi u ngrit përsëri në këmbë me ndihmën e një roje sigurie dhe kur mbërriti në hyrje të avionit, përshëndeti me buzëqeshje të pranishmit.

Një skenë e ngjashme, ka ndodhur edhen shtatorin e kaluar, gjatë vizitës së tij në Shtetet e Bashkuara ku Papa humbi ekuilibrin.

Check Also

Pasaportat më të fuqishme dhe më të pavlefshme për vitin 2022, ku renditet Shqipëria

Si çdo vit, kompania “Henely & Partners” ka bërë një renditje të pasaportave më të …

Lopë me syze virtuale, që të mendojnë se janë jashtë në natyrë

Teknologjia po arrin deri te kafshët. Edhe lopët ndikohen nga moti i dimrit, kështu që …

Kate Middleton 40 vjeç, familja mbretërore publikon 3 foto të reja

Kate Middleton feston 40 vjetorin këtë të diel, e për të shënuar ngjarjen familja mbretërore …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *