Iliri zbulon pse Sabiani mungoi në dasmën e tij dhe sqaron raportet me këngëtarin

Ilir Shaqiri dhe Emanuela Morini realizuan dasmën e dytë këtë herë në Shqipëri, pas 20 vitesh bashkë. Ceremonia u realizua buzë detit ku festuan po ashtu edhe ditëlindjen e Emanuelës.

Në dasmë morën pjesë miq të shumtë dhe balerini kishte të ftuar gjithashtu në ditën më të rëndësishme dhe disa prej ish-banorëve të “Big Brother VIP”.

Arbër Sulstarova me partneren e tij, Ardit Çuni, Sheila Haxhiraj, Meridian Ramçaj, Arjola Demiri, Valon Shehu etj. ishin pjesë e festës.

Mirëpo vëmendje mori mungesa e mikut të tij Sabiani i cili për çudi ishte pjesë e dasmës. Mungesa e tij ngriti dyshime se gjërat mes tyre nuk janë më siç kanë qenë më parë.

Teksa miku i tij festonte në Durrës, këngëtari ndodhej në Dhërmi duke darkuar me djalin e vogël dhe një mikun e tij.

Megjithatë, Iliri tha sot në “Wake Up” se Sabiani ishte i pari që e mori ftesën. Por shtoi se nuk mund të ishte i pranishëm për shkak të punës, siç nuk mundën të ishin të pranishëm shumë miq të tjerë.

Në këtë mënyrë ai hodhi poshtë çdo aludim se miqësia mes tyre nuk është si më parë.

Ndërkohë, i pyetur nëse kishte ftuar Donaldin, Iliri tha se nuk i kishte dërguar ftesë aktorit.

Check Also

Vrasja e rreqebullit; aktivistët denoncojnë mosveprimin e Prokurorisë së Elbasanit

Prokuroria e Elbasanit i kërkoi Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan të pushojë çështjen e …

Ky fshat italian ishte i famshëm për të moshuarit…por pastaj ata u zhdukën

Që nga vitet 1990, Campodimele, një fshat që shtrihet në kodra, në Italinë qendrore, është …

Mike Pompeo pëson ndryshimin drastik, humbet 41 kg në 6 muaj: Rezultati, falë ndryshimit të zakonit të të ngrënit

Ish-Sekretari i Shtetit dhe ish-drejtori i CIA-s, Mike Pompeo, ka pësuar një ndryshim drastik në …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *