Dyshohet se po filmonte video për ta hedhur në TikTok, vdes aksidentalisht 10-vjeçari në Shkodër

Një 10-vjeçar ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Shkodër.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Gur i Zi e dyshohet se i mituri po filmonte një video për ta hedhur në rrjetin social TikTok.

10-vjeçari me inicialet N.Y., është gjetur i vetëvarur nga familjarët e tij e pavarësisht përpjekjeve për ta sjellë në jetë, fëmija ka gjetur vdekjen, shkruan BW që citon burime anonime të pakonfirmuara.

Check Also

Vaksina kineze, publikohet studimi në revistën e njohur amerikane

Pas Organizatës Botërore të Shëndetësisë, vijnë edhe studimet e para perëndimore të vaksinës kineze Sinopharm. …

Shembet rruga në Romë, fundosen dy makina të parkuara

Një gropë rreth gjashtë metra e thellë dhe dymbëdhjetë metra e gjerë u hap sot …

Urdhër arresti për Marilyn Manson

Policia e Nju Hempshire ka gati mandatin e arrestit për këngëtarin Marilyn Manson, në lidhje …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *