Mjeku Roland Xhaxho preket nga Covid-19

Mjeku reanimator Roland Xhaxho është infektuar me Covid-19 dhe është shtruar sot në spitalin Infektiv.

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se Xhaxho është në gjendje të stabilizuar shëndetësore.

Ai është infektuar gjatë kujdesit për pacientët e tjerë me koronavirus.

Check Also

12 të vdekur, 557 raste të reja në 24 orë me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale  ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit kanë …

Agjencia Europiane e Barnave: Nuk çon virusi në vetëvrasje. Disa ilaçe, PO

Më 11 nëntor të këtij viti, kryeministri Edi Rama deklaronte publikisht ndër të tjera se: …

Radhë edhe te Morgu i Tiranës

Kjo ka qenë situata në morgun e Tiranës këtë të diel. “Doli një polic atje dhe …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *